preHeader
 
 

FİNANS DEĞİŞİYOR. 16 KASIM’DA. NOT EDİN.

 

HALİÇ KONGRE MERKEZİ 16 - 17 KASIM 2017

 

Finans dünyası, büyük zirve için 16 - 17 Kasım’da İstanbul’da buluşuyor. Gecikmeden, yeni finans dünyasında yerinizi ayırtın.

 
Hemen Kayıt Ol Takvime Ekle
 

GPAS İSTANBUL, tüm dünyadan sermaye sahiplerini, bankacılık profesyonellerini, yatırım fonu yöneticilerini, finansal ürün geliştirici şirketleri, bürokratları, girişimcileri ve akademisyenleri İstanbul’u bölgesel finans merkezi yapacak “İnsani Finans” modelini tartışmak, geliştirmek, yeni ürünler ortaya koymak, insani bir finans modelinin kurallarını belirlemek için İnsanlık Başkenti İstanbul’da bir araya getiriyor.

Paradan para kazanma odaklı mevcut sistemin çözemediği sorunlarımızı, insani değerler odaklı, üretime, yatırıma öncelik veren, yatırım fonları ile bankacılık ürünlerini üretime odaklı bir bakış açısı ile birlikte çalıştıran “İnsani Finans” modelini 80’in üzerinde oturumda tartışmak için, sizi 16 - 17 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’ne davet ediyoruz.

İki gün boyunca, konferanslar, çalıştaylar, dünyadan başarılı vaka sunumları, iş sahipleri ile 100’ün üzerinde yatırımcı arasında ikili görüşmeler, bilgiyi inovasyona, inovasyonu yatırım alan iş girişimlerine dönüştürme hikayelerinin paylaşılacağı bilgi paylaşım oturumlarına katılarak, “İnsani Finans” modeli ile İstanbul’u finans merkezi olarak konumlandırma yolculuğumuzda sizlerin de katılımını, desteğini ve bilgi paylaşımlarını bekliyoruz.

SPONSORLAR